Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Ora
Tema Fundit
» Islamic Phone
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 1:44 am nga Dea

» HQ - Barcelona vs Hospitalet 9-0 All Goals
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:25 am nga Admin Depca

» Pershendetje
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 10:12 pm nga mandi T

» Gjeniu nga Mallakastra matematicient i papare
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeMon Aug 15, 2011 6:21 pm nga Admin Depca

» Plakat e cartme tu e humb kohen para iftarit
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:58 pm nga Etno30

» Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri May 06, 2011 11:30 pm nga Admin Depca

» Meksikani kendon shqip Xhamadani vija vija
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Apr 30, 2011 10:19 pm nga Admin Depca

» Amazing Dancer Gjeniu i vogel len pa fryme jurine dhe publikun
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeThu Apr 07, 2011 10:57 pm nga Dea

» Makina me ujë - shpikja mund të patentohet
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:08 am nga Admin Depca

» Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Mar 05, 2011 1:10 pm nga Dea

» Zhdukja e Remzi Hoxhës zbardhet dëshmia tronditëse e Avdyl Loshaj
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Feb 18, 2011 9:22 pm nga Admin Depca

» Shqiptarët, populli më inteligjent
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 22, 2011 2:54 am nga Elina

» Dixhej Xhoni Crayzy
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:21 pm nga Etno30

» Fyerja e politikaneve
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:22 am nga Etno30

» Plaka crayzi e cila frigohet nga llaseri
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:16 am nga Etno30

» Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 3:19 am nga Gresa

» Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 3:17 am nga Gresa

» Pas 20viteve shpaloset Shehidi dhe trupi i tij eshte siq ka qen
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 1:07 am nga Etno30

» 82 vjeçari nga India 70 vjet nuk ka ngrënë apo pirë asgjë!!!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Oct 29, 2010 6:12 pm nga Dea

» Testo Sytë e tu !!!!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Oct 29, 2010 6:07 pm nga Dea

» Kuriozitete te ndryshme nga BOTA!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Oct 29, 2010 12:48 pm nga Dea

» Azem Maksutaj Tajsoni i dyte Shqiptar
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun May 16, 2010 11:03 pm nga Admin Depca

» KLITSCHKO VS LEWIS | OFFICIAL
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:58 pm nga Admin Depca

» Lennox Lewis vs. Francois Botha
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:47 pm nga Admin Depca

» Mike Tyson vs Francois Botha
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:40 pm nga Admin Depca

» Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeThu May 13, 2010 6:39 pm nga Admin Depca

» Kapërcimi elegjiak i Mulla Idrizit nga harta e Kosovës
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeWed May 05, 2010 8:49 pm nga driton

» Mulla Idriz Gjilani
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeTue May 04, 2010 2:42 am nga Angela

» Galeria Kombetare
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:46 am nga Admin Depca

» Cilet jane 5 figurat me te ndritura kombetare per ju?
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:49 pm nga driton

» Mulla Idriz Gjilani
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:05 pm nga driton

» Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 12:47 am nga Blerina

» Letra në shishe
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 1:28 am nga Dea

» Demostratat e vitieve 88 ne Kumanove
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 11:14 pm nga Admin Depca

» Sami Nuredini hero i ri i Shkupit
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 5:45 am nga Admin Depca

» Angli, vellezerit shqiptare martojne bashke femijet
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:27 am nga Admin Depca

» Stupcat Deputeti
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:18 am nga Admin Depca

» Stupcat Meda te grat
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:15 am nga Admin Depca

» Stupcat Kompozitori 2010
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:11 am nga Admin Depca

» Stupcat Kroi i Vitakut
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:08 am nga Admin Depca

» Luani sulmon njeriun ne kafaz
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 3:17 am nga Dea

» Gold _ Ag Dridhet Shqiptaria
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 2:51 am nga Angela

» Mrekulli në Dagestan, pjesë të Kuranit në trupin e fëmijës! /video/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 2:19 am nga Admin Depca

» 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:25 pm nga Admin Depca

» Une du me hy n'Xhenet !!!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:46 am nga ebu sufjan

» Ilahije : Pse Habitni more Insan
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:32 am nga ebu sufjan

» Vlera e fjalëve "Subhanallah ue bihamdihi"
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:06 am nga ebu sufjan

» Teuhidi i kthen veprat e këqija në të mira...
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:04 am nga ebu sufjan

» I riu amerikan qe pa ne enderr isain (a.s)
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:01 am nga ebu sufjan

» Ligjerat Islame Zakir Naik a eshte Islami zgjidhje per njerzimin
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 11:55 pm nga ebu sufjan

February 2024
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Depca on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forumi Depca on your social bookmarking website
Keywords
2010 drejtimin qabes
Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri May 21, 2010 2:25 am nga Admin Depca
Martesat Shqiptaro Serbe
/ Tradhëti kombëtare!
/ Çmenduri e kohës!
/ Kategori pa ndjenjna kombëtare!
/ Apo individ të prapambetur (analfabet)!


Viteve të fundit kjo dukuri jashtmase negative
është në rritje dhe nuk ka të ndalur.
A janë kjo kategori shqipfolësish të vetëdijeshëm cka janë duke berë,
Janë analfabet?
Nuk kanë as edhe një …


[ Më shumë ]
Komentet: 1
Cilet jane 5 figurat me te ndritura kombetare per ju?
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 3:52 pm nga Angela
Cilet jane 5 figurat me te ndritura kombetare per ju.
Per mua jane kto:

1. Skenderbeu
2. ismajl Qemajli
3. Ali Pashe Tepelena
4. Adem Jashari
5. Isa Boletini

Ju si do ti kishit renditur 5 figurat me te shquara kombetare?

Komentet: 4
Sulë Hotla
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:28 pm nga Admin Depca
Sulë Hotla (1875-1947), Një Jetë Për Shqipërië

Forumi Shqiptar Depca - Portali F081710
Shkruan, Sevdail Demiri


Forumi Shqiptar Depca - Portali 13321www


Fshati Hotël i Kumanovës është një nga vendbanimet më të vjetra të këtij rajoni, i populluar që në kohërat antike nga fiset ilire, dardane e pajone. Shtrihet rrëzë maleve të Karadakut (Mali i Zi i …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Çka i thotë Ibrahim Rugova, presidentit Klinton, për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës?!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:07 pm nga Admin Depca
Cilat ishin akuzat e Ibrahim Rugovës në
adresë të UÇK-së?!

Shkruan: Sheradin Berisha
______________________
Çka i thotë Ibrahim Rugova, presidentit Klinton,
për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës?!

Forumi Shqiptar Depca - Portali U1ibrahimrugovabillklin
Ndonëse takimi i Ibrahim Rugovës me varrmihësin e shqiptarëve Sllobodan Millosheviq futi huti dhe shkaktoi indinjatë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kartmonedha nga e kaluara Shqiptare
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:36 am nga Admin Depca
Këtu do të postojmë kartmonedha nga e kaluara Shqiptare

Forumi Shqiptar Depca - Portali 2alban10
Kliko më poshtë Komentet për ti parë të gjitha kartmonedhat.

Komentet: 14
Deri kur me "strajca" në duar?!
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 10:01 pm nga sevdo
Deri kur me "strajca" në duar?!
Forumi Shqiptar Depca - Portali F_081710

Nga Sevdail DEMIRI

Ditët që numërohen kalojnë shpejtë... Të tilla ishin edhe ditët e mërgimtarëve tanë të cilët tanimë po i përfundojnë pushimet verore në vendlindje. Duke qenë i vetëdijshëm për rrotacionin e vazhdueshëm që bën toka rreth boshtit të vetë dhe rreth …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Perfundim rekomandime per boten perendimore dhe muslimanet
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:41 pm nga Admin Depca
Sot bota perëndimore është e shqetësuar për organizatat që përdorin
terrorin nën maskën e Islamit dhe ky shqetësim nuk është krejt i pavend. Është
e qartë se ata që kryejnë veprimet e terrorit dhe mbështetësit e tyre duhet të
gjykohen sipas kritereve të drejtësisë. Sidoqoftë, një çështje më e rëndësishme
t’u trajtuar, janë strategjitë afatgjata që duhet të …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Hysen Ymeri, koloneli që stërviti Adem Jasharin (Gazeta Panorama)
Forumi Shqiptar Depca - Portali Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:55 pm nga Admin Depca
Hysen Ymeri, koloneli që stërviti Adem Jasharin (Gazeta Panorama)
nga ILMI S. QAZIMI

Forumi Shqiptar Depca - Portali Normalademitiranemkm

"Koloneli ka ç'të tregojë…" Në rastin e Hysen Ymerit, ish-zbuluesit që ka bërë emër në korpusin e ushtarakëve të lartë shqiptarë, kemi të bëjmë me një autorrëfenjë me plot kolorit dhe modesti. E artikuluar …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Globi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Lowe Test

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Statistikat
Forumi ka 299 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xheladin bajrami

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 396 artikuj v 274 temat
Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 40 më Sun Jul 15, 2012 5:21 pm
Top posters
Admin Depca
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
kaltroshe
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
ilirida
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
gOca_otr
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
Etno30
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
Dea
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
Angela
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
driton
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
ebu sufjan
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
dreni
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcapForumi Shqiptar Depca - Portali Voting_barForumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap 
Sondazh
Cfarë Browseri përdorni ?
Mozilla Firefox/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcap68%Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap
 68% [ 21 ]
Internet Explorer/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcap19%Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap
 19% [ 6 ]
Opera/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcap0%Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Safari/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcap10%Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Tjeter/
Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_lcap3%Forumi Shqiptar Depca - Portali Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Totali i votave : 31
Gallery
Forumi Shqiptar Depca - Portali Empty
Affiliates
free forum