Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

 

 Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton. Empty
MesazhTitulli: Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.   Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton. Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 11:04 pm

Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri qe peshon 6 ton

Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton. Fghfghfgh
Ishte ide fillestare për të krijuar një Ferrari të kuq dhe unë
zgjodha gur të kuqe për të, "tha më i riu nga tre
vëllezër, Alfred Gjini. "Kur isha pothuajse në fund, unë pashë
Michael Schumacher në një makinë Mercedes, kështu që kam vendosur
modifikoj makinën tuaj nga Ferrari në Mercedes.
Alfred shpjegoi se makina peshonte gjashtë ton prej guri gdhendur
blloqe me një peshë gjithsej prej 12 ton. Ideja i dha atij dëshira e tij
kushëriri në stacionin e gazit me tregtinë e tij, si pjesë e kësaj
gjetur një dyqan me një makinë pjesë këmbimi, duke paraqitur diçka unike.
Marrja e makinave gur zgjati tre muaj, dhe Alfred është përdorur
tre lloje të ndryshme prej guri, një organ makinë të kuqe, të bardhë për
ispušnik, pasqyra dhe çorape e karburantit, dhe gur jeshile
timon. Si një kontakt të veçantë, Alfred bërë kontrollin e luajtshme
makinë makinë, por unë nuk e luajtshme.
Kryevepër e tij, gazetarët kanë zbuluar krejt rastësisht, duke u përpjekur të
për të arritur një fshat afër në Shqipërinë e veriut, përmbytjet goditën.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
Blerina
Anëtarë
Anëtarë
Blerina


Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Pikë Pikë : 4
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 08/02/2010

Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.   Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton. Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 12:47 am

Interesante kjo veper .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Formula 1-
Kërce tek: