Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Islamic Phone


Kuriozitete2ilirida3406Sat Jul 28, 2012 1:44 am
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  HQ - Barcelona vs Hospitalet 9-0 All Goals


Futboll0Admin Depca1549Fri Jan 06, 2012 4:25 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Pershendetje


Prezentimi Juaj Në Forum5Etno302188Mon Nov 14, 2011 10:12 pm
mandi T Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Gjeniu nga Mallakastra matematicient i papare


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Admin Depca1901Mon Aug 15, 2011 6:21 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Plakat e cartme tu e humb kohen para iftarit


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Etno301624Wed Aug 10, 2011 12:58 pm
Etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish


Feja Islame0Admin Depca1319Fri May 06, 2011 11:30 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Meksikani kendon shqip Xhamadani vija vija


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Admin Depca1513Sat Apr 30, 2011 10:19 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Amazing Dancer Gjeniu i vogel len pa fryme jurine dhe publikun


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja1Admin Depca1597Thu Apr 07, 2011 10:57 pm
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Makina me ujë - shpikja mund të patentohet


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Admin Depca2278Thu Mar 17, 2011 12:08 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE


Feja Islame0Dea1259Sat Mar 05, 2011 1:10 pm
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Zhdukja e Remzi Hoxhës zbardhet dëshmia tronditëse e Avdyl Loshaj


Shtypi i ditës0Admin Depca1392Fri Feb 18, 2011 9:22 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Shqiptarët, populli më inteligjent


Temat Shoqërore1Admin Depca2043Sat Jan 22, 2011 2:54 am
Elina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Dixhej Xhoni Crayzy


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Etno301297Sun Dec 19, 2010 6:21 pm
Etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Fyerja e politikaneve


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja1Etno301209Sun Dec 19, 2010 2:22 am
Etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Plaka crayzi e cila frigohet nga llaseri


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja0Etno301944Sun Dec 19, 2010 2:16 am
Etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.


Çështja kombëtare1Etno301449Mon Nov 08, 2010 3:19 am
Gresa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)


Your first forum1Admin Depca2241Mon Nov 08, 2010 3:17 am
Gresa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Pas 20viteve shpaloset Shehidi dhe trupi i tij eshte siq ka qen


Feja Islame0Etno301446Fri Nov 05, 2010 1:07 am
Etno30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  82 vjeçari nga India 70 vjet nuk ka ngrënë apo pirë asgjë!!!


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja1Etno301236Fri Oct 29, 2010 6:12 pm
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Testo Sytë e tu !!!!


Mjeksi12Admin Depca1677Fri Oct 29, 2010 6:07 pm
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Kuriozitete te ndryshme nga BOTA!


Kuriozitete0Dea10126Fri Oct 29, 2010 12:48 pm
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Azem Maksutaj Tajsoni i dyte Shqiptar


Boks0Admin Depca1486Sun May 16, 2010 11:03 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  KLITSCHKO VS LEWIS | OFFICIAL


Boks0Admin Depca1215Sun May 16, 2010 5:58 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Lennox Lewis vs. Francois Botha


Boks0Admin Depca1175Sun May 16, 2010 5:47 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Mike Tyson vs Francois Botha


Boks0Admin Depca1198Sun May 16, 2010 5:40 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar


Kuriozitete0Admin Depca1512Thu May 13, 2010 6:39 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Kapërcimi elegjiak i Mulla Idrizit nga harta e Kosovës


Historia Shqiptare0driton1890Wed May 05, 2010 8:49 pm
driton Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Mulla Idriz Gjilani


Historia Shqiptare1driton2831Tue May 04, 2010 2:42 am
Angela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Galeria Kombetare


Galeria Kombëtare8Admin Depca4191Sun May 02, 2010 2:46 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Cilet jane 5 figurat me te ndritura kombetare per ju?


Your first forum4Angela1511Fri Apr 30, 2010 11:49 pm
driton Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Mulla Idriz Gjilani


Galeria Kombëtare0driton7237Fri Apr 30, 2010 11:05 pm
driton Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.


Formula 11Admin Depca1696Wed Apr 28, 2010 12:47 am
Blerina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Letra në shishe


Kuriozitete0Dea1408Sun Apr 25, 2010 1:28 am
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Demostratat e vitieve 88 ne Kumanove


Çështja kombëtare0Admin Depca1353Thu Mar 25, 2010 11:14 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Sami Nuredini hero i ri i Shkupit


Shtypi i ditës0Admin Depca1677Fri Jan 29, 2010 5:45 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Angli, vellezerit shqiptare martojne bashke femijet


Shtypi i ditës0Admin Depca1415Sat Jan 09, 2010 3:27 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Stupcat Deputeti


Video Humoristike0Admin Depca1847Sat Jan 09, 2010 3:18 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Stupcat Meda te grat


Video Humoristike0Admin Depca2182Sat Jan 09, 2010 3:15 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Stupcat Kompozitori 2010


Video Humoristike0Admin Depca1790Sat Jan 09, 2010 3:11 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Stupcat Kroi i Vitakut


Video Humoristike0Admin Depca7081Sat Jan 09, 2010 3:08 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Luani sulmon njeriun ne kafaz


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja1Admin Depca2284Fri Jan 08, 2010 3:17 am
Dea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Gold _ Ag Dridhet Shqiptaria


Video Hite Shqiptare0Angela1473Fri Jan 08, 2010 2:51 am
Angela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Mrekulli në Dagestan, pjesë të Kuranit në trupin e fëmijës! /video/


Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja2ilirida1909Fri Oct 23, 2009 2:19 am
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur


Tema Të Lira0Admin Depca2939Sun Oct 11, 2009 7:25 pm
Admin Depca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Une du me hy n'Xhenet !!!


Feja Islame0ebu sufjan1147Sat Oct 10, 2009 12:46 am
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Ilahije : Pse Habitni more Insan


Feja Islame0ebu sufjan1188Sat Oct 10, 2009 12:32 am
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Vlera e fjalëve "Subhanallah ue bihamdihi"


Feja Islame0ebu sufjan1300Sat Oct 10, 2009 12:06 am
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Teuhidi i kthen veprat e këqija në të mira...


Feja Islame0ebu sufjan1384Sat Oct 10, 2009 12:04 am
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  I riu amerikan qe pa ne enderr isain (a.s)


Feja Islame0ebu sufjan1174Sat Oct 10, 2009 12:01 am
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Depca Empty

  Ligjerat Islame Zakir Naik a eshte Islami zgjidhje per njerzimin


Feja Islame1Omer1674Fri Oct 09, 2009 11:55 pm
ebu sufjan Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: