Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Islamic Phone

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
ilirida
Anëtarë
Anëtarë
ilirida


Zodiac : Capricorn Chinese zodiac : Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Pikë Pikë : 110
Rrespekte Rrespekte : 3
Ditëlindja : 14/01/1973
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Mosha : 51
Vendndodhja Vendndodhja : ch-- bern--
Hobi Hobi : muzika
Humori Humori : prall me tupan

Islamic Phone Empty
MesazhTitulli: Islamic Phone   Islamic Phone Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 12:36 pm

Gjiganti boteror i prodhimit te telefonave celulare ,LG ka prezentuar ne Tunizi prodhimin e tij te fundit "ISLAMIC PHONE".Celulari eshte ndertuar ne menyre te tille qe te favorizoje praktiken fetare te muslimaneve .Ai permban Kuran me imazhe te faqeve,lajmerimin per oraret e faljes dhe nje busulle elektronike gjithemone ne drejtim te Mekes.Telefoni "LG GD 335"ka marre miratimin e Keshillit Suprem Islamik , kushton rrethe 140 euro dhe eshte prezantuar me rastin e nisjes se Muajit te Shenjet te Ramazanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Adea Spa...
Anëtarë
AnëtarëZodiac : Virgo Chinese zodiac : Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Pikë Pikë : 1
Rrespekte Rrespekte : 0
Ditëlindja : 01/09/1999
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 14/07/2012
Mosha : 24
Vendndodhja Vendndodhja : pej
Hobi Hobi : sporti,leximi...
Humori Humori : normal

Islamic Phone Empty
MesazhTitulli: Re: Islamic Phone   Islamic Phone Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 8:52 pm

Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dea
Anëtarë
Anëtarë
Dea


Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Pikë Pikë : 36
Rrespekte Rrespekte : 9
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 18/09/2009

Islamic Phone Empty
MesazhTitulli: Re: Islamic Phone   Islamic Phone Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 1:44 am

ilirida shkruajti:
Gjiganti boteror i prodhimit te telefonave celulare ,LG ka prezentuar ne Tunizi prodhimin e tij te fundit "ISLAMIC PHONE".Celulari eshte ndertuar ne menyre te tille qe te favorizoje praktiken fetare te muslimaneve .Ai permban Kuran me imazhe te faqeve,lajmerimin per oraret e faljes dhe nje busulle elektronike gjithemone ne drejtim te Mekes.Telefoni "LG GD 335"ka marre miratimin e Keshillit Suprem Islamik , kushton rrethe 140 euro dhe eshte prezantuar me rastin e nisjes se Muajit te Shenjet te Ramazanit.


a ka naj foto ky far telefoni (video)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Islamic Phone Empty
MesazhTitulli: Re: Islamic Phone   Islamic Phone Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Islamic Phone
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: