Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Prezentimi Juaj Në Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi Juaj Në Forum

Prezentimi Juaj Në ForumPas regjistrimit tuaj mund të bëni një prezantim të shkurtër rreth vetes tuaj profesioni, hobi juaj, vendbanimi, etj, etj......
Moderator: Admin Depca & Etno30
16Mon Nov 14, 2011 10:12 pm
mandi T Pershendetje
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Ndihmoni Njëri Tjetrin

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihmoni Njëri Tjetrin

Ndihmoni Njëri TjetrinNë ketë rubrikë mund t'i drejtoheni njëri-tjetrit për ndihmë, kërkesa dhe çdo gjë tjetër që ju e shihni të arsyeshme. Mos nguroni të pyesni dhe të kërkoni ndihmë.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Tue Aug 25, 2009 12:03 pm
Admin Depca Ndihmoni njeri tjetrin
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Shtypi i ditës

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i ditës

Shtypi i ditësReagimet dhe përshtypjet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni nje artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjal.
Moderator: Admin Depca & Etno30
2424Fri Feb 18, 2011 9:22 pm
Admin Depca Zhdukja e Remzi Hoxhës zbardhet dëshmia tronditëse e Avdyl Loshaj
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Informatik Dhe Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informatik Dhe Internet

Informatik Dhe InternetGjithqka mbi informatikën dhe internetin, ekspertët janë të ftuar te ndajnë diturinë e tyre me ata që kane deshirë te mesojnë sa më shumë nga bota e pafund e informatikës.
Moderator: Admin Depca & Etno30
2121Tue Aug 25, 2009 12:39 pm
Admin Depca Njohuri mbi Procesorin
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Muzik

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzik

MuzikKëtu mund të diskutoni gjithqka rreth muzikës Shqiptare dhe asaj botërore dhe te shkarkoni mp3.
Moderator: Admin Depca & Etno30
99Tue Sep 22, 2009 12:33 pm
gOca_otr Anjeza: Rastësia më takoi me protagonistin e klipit
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Video Hite Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Hite Shqiptare

Video Hite ShqiptareNë këtë rubrikë do të postojmë vetem Video hite shqip
Moderator: Admin Depca & Etno30
1818Fri Jan 08, 2010 2:51 am
Angela Gold _ Ag Dridhet Shqiptaria
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Video Hite Të Huaja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Hite Të Huaja

Video Hite Të HuajaNë këtë rubrikë do të postojmë vetem video hite të huaja.
Moderator: Admin Depca & Etno30
00
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Kuriozitete

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteDëshironi që kuriozitetet që njihni ti bëni të njohura nga çdo kush.Postojini këtu,në këtë mënyrë zgjerojmë më shumë horizontin.
Moderator: Admin Depca & Etno30
2528Sat Jul 28, 2012 1:44 am
Dea Islamic Phone
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja

Çudira Shqiptare Dhe Të HuajaKëtu do të postojmë çudira apo ngjarje interesante të pabesueshme pra ne video format argëtim të këndshëm.
Moderator: Admin Depca & Etno30
1925Mon Aug 15, 2011 6:21 pm
Admin Depca Gjeniu nga Mallakastra matematicient i papare
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Argëtim Dhe Zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Argëtim Dhe Zbavitje

Argëtim Dhe ZbavitjeLojra zbavitëse, rebuse, mendore e matematikore. Argëtim të këndshëm !
Moderator: Admin Depca & Etno30
214Wed Sep 30, 2009 12:40 am
Admin Depca Kuizi me mbiemra
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Temat Shoqërore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat Shoqërore

Temat ShoqëroreKëtu do të diskutojmë tema dhe probleme shoqërore që shqetësojnë brezat dhe gjeneratat mbi cështje të parashtruara nga vetë ju.
Moderator: Admin Depca & Etno30
58Sat Jan 22, 2011 2:54 am
Elina Shqiptarët, populli më inteligjent
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Tema Të Lira

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema Të Lira

Tema Të LiraNë këtë rubrikë mund të postoni tema që nuk gjendet në rubrikat e forumit.
Moderator: Admin Depca & Etno30
78Sun Oct 11, 2009 7:25 pm
Admin Depca 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Filma Shqiptar

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqiptar

Filma ShqiptarKetu mund të shkarkoni dhe postoni vetëm Filma Shqiptar.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Tue Aug 25, 2009 2:04 pm
Admin Depca Koha e Kometes
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Filma Të Huaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Të Huaj

Filma Të HuajNë këtë rubrikë mund të shkarkoni dhe postoni vetëm filma të huaj.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Tue Aug 25, 2009 2:11 pm
Admin Depca Sylvester Stallone Rambo 4
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Gjuha Shqipe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha ShqipeAlbanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Janë të mirëpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj.
Moderator: Admin Depca & Etno30
69Tue Sep 15, 2009 9:45 pm
kaltroshe Atlasi Dialektologjik i Gjuhës Shqipe
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Letersia Shqiptare dhe e Huaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia Shqiptare dhe e Huaj

Letersia Shqiptare dhe e HuajNë këtë forum ju jepet mundesia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik më të gjëre shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjes nga shkrimtarët e poetet shqiptar e të huaj.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Tue Aug 25, 2009 2:25 pm
Admin Depca Trashegimia kulturore Shqiptare
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Libri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Libri

LibriNë këtë rubrikë do të postojmë libra të ndryshem .
Moderator: Admin Depca & Etno30
22Thu Aug 27, 2009 12:00 am
Admin Depca Shkarko 102 Libra shqip
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Çështja kombëtare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Çështja kombëtare

Çështja kombëtareNë këtë rubrikë do të diskutojmë vetëm mbi çështjen tonë kombëtare.
Moderator: Admin Depca & Etno30
628Mon Nov 08, 2010 3:19 am
Gresa Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Historia Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Historia ShqiptareDiskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan nje pjes të historisë.
Moderator: Admin Depca & Etno30
711Wed May 05, 2010 8:49 pm
driton Kapërcimi elegjiak i Mulla Idrizit nga harta e Kosovës
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Galeria Kombëtare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Galeria Kombëtare

Galeria KombëtareKjo rubrikë u dedikohet figurave më të ndritura te kombit Shqiptar, pra ketu do te postojme imazhe te atyre qe flijuan çdo gjë që populli shqiptar te jetë i lire ne trojet e veta shekullore.
Moderator: Admin Depca & Etno30
412Sun May 02, 2010 2:46 am
Admin Depca Galeria Kombetare
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Video Humoristike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Humoristike

Video HumoristikeVideo humoristike shqiptare që mendoni se janë interesante kamera të fshehta etj..
Moderator: Admin Depca & Etno30
88Sat Jan 09, 2010 3:18 am
Admin Depca Stupcat Deputeti
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Politikë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politikë

PolitikëNë këtë rubrikë mund të komentoni gjithçka rreth politikës Shqiptare dhe asaj nderkombëtare.
Moderator: Admin Depca & Etno30
22Thu Sep 03, 2009 9:58 pm
Admin Depca Gadafi kërkon që Zvicra të fshihet nga harta e botës?!
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Feja Islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame

Feja IslameBesimtarët mysliman në këtë rubrik mund të diskutojnë dhe ndajnë mendime me me njeri-tjetrin mesimet dhe experiencat e tyre fetare etj.
Moderator: Admin Depca & Etno30
2330Fri May 06, 2011 11:30 pm
Admin Depca Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Toleranca Fetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Toleranca Fetare

Toleranca FetareNë këtë forum diskutohet rreth kontributit që duhet të japin komunitetet fetare në ushqimin e tolerancës fetare midis shqiptarëve. Gjithashtu roli i fesë në ceshtjen tone kombëtare.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Thu Aug 27, 2009 8:11 pm
Admin Depca Shkrimtari Ismail Kadare vlerëson harmoninë fetare në Shqipëri
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Kinematografi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografi

KinematografiKëtu mund të leni përshtypjet tuaja mbi filmat që pelqeni më shumë, qofshin keta filma shqiptare apo te huaj.
Moderator: Admin Depca & Etno30
33Mon Sep 14, 2009 10:51 pm
kaltroshe Festivali i Filmit në Durrës, “La Pivellina” fiton çmimin e madh
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Shkencë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkencë

ShkencëStudime shkencore dhe të rejat më të fundit nga shkenca.
Moderator: Admin Depca & Etno30
99Mon Sep 14, 2009 11:13 pm
kaltroshe Të porositësh një fëmijë sipas dëshirës, ngjyrën e syve, flokëve dhe gjininë
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Teknologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Teknologji

TeknologjiTë rejat më të fundit nga Teknologjia.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Thu Aug 27, 2009 8:59 pm
Admin Depca Teknologjia
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Astronomi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Astronomi

AstronomiKetu mund të komentoni dhe postoni gjithqka rreth Astronomisë të rejat më të fundit nga Astronomija etj....
Moderator: Admin Depca & Etno30
55Mon Sep 14, 2009 10:44 pm
kaltroshe Zgjidhet misteri i krijimit te yjeve masive!
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Filozofi, Psikologji & Sociologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofi, Psikologji & Sociologji

Filozofi, Psikologji & SociologjiGjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
Moderator: Admin Depca & Etno30
11Mon Aug 31, 2009 2:13 pm
ilirida Si të tejkaloni stresin post-traumatik
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Arti Shqiptar dhe Botëror

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti Shqiptar dhe Botëror

Arti Shqiptar dhe BotërorNë këtë rubrikë ftojmë artistët shqiptar të publikojnë pjesë nga jeta dhe vepra e tyre artistike dhe gjithqka rreth Artit.
Moderator: Admin Depca & Etno30
18Thu Aug 27, 2009 10:58 pm
Admin Depca Artet e bukura
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Ekonomi & Biznes

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Ekonomi & BiznesGjithqka rreth Ekonomis & Biznesit.
Moderator: Admin Depca & Etno30
77Fri Sep 25, 2009 9:34 am
kaltroshe Kush do të hapë biznes, të shkojë në Vlorë
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Mjeksi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjeksi

MjeksiGjithecka rreth mjeksise, trupi njerezor, zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme ,bimet e vlefshme qe i perdore kjo dege humane dhe njohjet mbi sherimet e semundjeve te ndryshme.
Moderator: Admin Depca & Etno30
2344Fri Oct 29, 2010 6:07 pm
Dea Testo Sytë e tu !!!!
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Futboll

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futboll

FutbollGjithcka rreth Futbollit transferimet e lojtarëve, rezultate ,tifozeri etj..
Moderator: Admin Depca & Etno30
1414Fri Jan 06, 2012 4:25 am
Admin Depca HQ - Barcelona vs Hospitalet 9-0 All Goals
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Formula 1

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Formula 1

Formula 1Gjithçka rreth Formula 1.
Moderator: Admin Depca & Etno30
23Wed Apr 28, 2010 12:47 am
Blerina Shqiptari qe ndertoi Formula 1 nga guri, e cila peshon 6 ton.
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Boks

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Boks

BoksNë këtë rubrikë mund të komentoni gjithcka rreth boksit.
Moderator: Admin Depca & Etno30
55Sun May 16, 2010 11:03 pm
Admin Depca Azem Maksutaj Tajsoni i dyte Shqiptar
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Ankesat Tuaja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ankesat Tuaja

Ankesat TuajaNë këtë rubrikë mundë të bëni ankesa për stafin e forumit nese ju mendoni se janë shkelur të drejtat tuaja në forum, dhe eventualish për ndonje fyerje nga anëtarët tjerë të forumit .
Moderator: Admin Depca & Etno30
00
Forumi Shqiptar Depca Empty
 

Your first category

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Your first forum

827Mon Nov 08, 2010 3:17 am
Gresa Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)
Forumi Shqiptar Depca Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 396 artikuj
Forumi ka 299 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xheladin bajrami
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 40 më Sun Jul 15, 2012 5:21 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin Depca & Etno30 ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur