Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fyerja e politikaneve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
Etno30


Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

Fyerja e politikaneve Empty
MesazhTitulli: Fyerja e politikaneve   Fyerja e politikaneve Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:17 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
Etno30


Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

Fyerja e politikaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Fyerja e politikaneve   Fyerja e politikaneve Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:22 am

Intervista e shekullit

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fyerja e politikaneve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja-
Kërce tek: