Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar Empty
MesazhTitulli: Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar   Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar Icon_minitimeThu May 13, 2010 6:39 pm

Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar S3jww1Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar të mos bjerë nga kati i tetë, ku kishte dhe apartamentin e tij. Veshët kishin ngecur në hekurat e dritares ndërsa i tërë trupi i fëmijës ishte varur poshtë.
Skena tronditëse që ndodhi në Yichang të provincës Hubei të Kinë është ndjekur nga poshtë nga qindra kalimtarë të cilët janë terrorizuar nga skena tronditese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
 
Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: