Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

 

 Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dea
Anëtarë
Anëtarë
Dea


Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Pikë Pikë : 36
Rrespekte Rrespekte : 9
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 18/09/2009

Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE  Empty
MesazhTitulli: Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE    Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE  Icon_minitimeSat Mar 05, 2011 1:10 pm

TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE Jürgen Todenhöfer

Jürgen Todenhöfer, politikan, autor, jurist dhe menagjer në Gjermani, flet mbi Botën Islame dhe atë Perëndimore-Amerikane, ku shumë qartë citon se TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE, ka vizituar shumë shtete Islame, dhe cek shumë qartë gjërat siq janë, ky njeri ka tronditur tërë Gjermaninë

Pjesa e pare;


Pjesa e dyte;


Pjesa e trete;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Perfundim rekomandime per boten perendimore dhe muslimanet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Feja Islame-
Kërce tek: