Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet) Empty
MesazhTitulli: Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)   Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet) Icon_minitimeFri May 21, 2010 2:25 am

Martesat Shqiptaro Serbe
/ Tradhëti kombëtare!
/ Çmenduri e kohës!
/ Kategori pa ndjenjna kombëtare!
/ Apo individ të prapambetur (analfabet)!


Viteve të fundit kjo dukuri jashtmase negative
është në rritje dhe nuk ka të ndalur.
A janë kjo kategori shqipfolësish të vetëdijeshëm cka janë duke berë,
Janë analfabet?
Nuk kanë as edhe një ndjenjë kombëtare?
Apo kanë ndonjë qëllim tjetër që nuk arrij ta kuptoj dot assesi.
Kjo dukuri negative më e përhapur thonë se është në rrethinën e Shkodres.


Do te postoj edhe disa video materiale me intervista
te atyre te ashtuquajturave femra shqipfolese
qe kane dhene per disa mediume.


Kjo e gjorë shkon deri aty ku thotë
se nuk më kanë pëlqyer meshkujt shqiptarë
turp turp turp nuk e lan kete turp as Adriatiku!!!!!
Edituar për herë të fundit nga Admin Drini në Wed Mar 30, 2011 1:23 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
Gresa
Anëtarë
AnëtarëNumri i postimeve Numri i postimeve : 2
Pikë Pikë : 7
Rrespekte Rrespekte : 5
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 08/11/2010

Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet) Empty
MesazhTitulli: Re: Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)   Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet) Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 3:17 am

Cmenduri verrtet individ pa as edhe nje ndjenje kombetare pa moral turp turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Martesat Shqiptaro Serbe Tradhëti kombëtare/Çmenduri e kohes/Kategori pa ndjenjna kombëtare/Apo individ të prapambetur (analfabet)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çeshtja kombëtare, Kongresi i Drejtshkrimit dhe përgjegjësia kombëtare
» Për çfarë shërben Galeria Kombëtare?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: