Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur Empty
MesazhTitulli: 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur   3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:25 pm

3D Driving-School (Super Auto-école 3D) ofron mundësinë për ju te ushtroni aftësinë tuaj të vozitjes në vende të ndryshme. Gjatë një autostradë të madhe vende të ndryshme europiane janë të lidhur:

Qytet i vogël Gobesdorf për të praktikuar aftësitë lëvizëse themelore hap pas hapi.
Simulimi i Berlinit. Situata të ndryshme do të jenë të përziera dhe duhet të zgjidhni ne trafik me nje dendesi te madhe

Londër - vozitje në anen e majtë. Navigo makinën tuaj duke përdorur rregulla të veçanta sinjalizuese dhe veshtroni shenja të ndryshme të trafikut
Ri "trajnimin vozitjes mbrojtese" në Paris dhe Amsterdam
Një terren praktikë për të mësuar aftësitë bazë vozitjes.


3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur 122222222222222222222223D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur 233333333333333333333333D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur 566666666666666666666


3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur Shkarkoketuzzosi
Shkarko këtu:
Rapidshare:

http://rs166.rapidshare.com/files/116720904/Virtual_Drive_School.rar
Ose
Hotfile:

http://hotfile.com/dl/11672237/24f761d/Virtual_Drive_School.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
 
3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndodh edhe kjo !!!!!
» Nese e keni prek dicka biosin dhe nuk starton Pc

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Tema Të Lira-
Kërce tek: