Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

Forumi Depca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Galeria Kombetare

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 8:54 pm

Nuk ka dyshim se populli Shqiptar,
ka pasur shumë figura te ndritura kombëtare gjatë gjithë historisë së saj, në këtë teme pra
do të postojmë vetëm imazhe të figurave më të ndritura të kombit tonë.Galeria Kombetare Qwqwqwerew
Gjergj kastrioti Skenderbeu


Galeria Kombetare Alipashtepelena1
Ali Pashe Tepelena

Galeria Kombetare Ismailqemali
Ismajl Qemajli


Galeria Kombetare Ahmetzogujjjjj
Ahmet Zogu

Galeria Kombetare Isaboletini1
Isa Boletini


Galeria Kombetare Luigjgurakuqi2
Luigj Gurakuqi


Galeria Kombetare N11shabanpolluzha
Shban Polluzha


Galeria Kombetare Hasanprishtina03
Hasan Prishtina


Galeria Kombetare Azemdheshtotegalica
Azem bejta & Shote Galica

Galeria Kombetare Tahirmeha
Tahir meha


Galeria Kombetare Emingjyshinebihbabaidhe


Galeria Kombetare Avnirrustemi1111
Avni Rrustemi


Galeria Kombetare Ahmetdelia
Ahmet Delia


Galeria Kombetare N17mehmetdelia
Mehmed Delia

Galeria Kombetare Mehmetgradica123
Mehmet Gradica


Galeria Kombetare Fsdfasdfasd
Mulla Idriz Gjilani


Galeria Kombetare U1_adem-jashari
Adem, dhe Hamez Jashari


Galeria Kombetare Adem2wf0
Adem, Shaban dhe Hamez Jashari


Edituar për herë të fundit nga Drini në Thu May 13, 2010 2:06 am, edituar 20 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
Etno30


Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:51 am

Galeria Kombetare Nexhatagollihj
Nexhat Agolli

Galeria Kombetare Sulhotlav
Sul Hotla


Galeria Kombetare Xhemahasgostivaridhemef
Mbrapsht në krye Shko poshtë
driton
Anëtarë
AnëtarëNumri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Galeria Kombetare Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:26 pm

Ju kisha lute forumit per nje permisim te vogel, se aty ku shkruan te foto galeria Mulla Idriz Gjilani, eshte ber nje gabim se ne ate foto eshte Idriz Seferi e jo Mulla Idriz Gjilani, qe nuk e posedoni mundem te jua DERGOJ FOTON E mULLA iDRIZ gJILANIT...RESPEKT
NGA dRITONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeSat May 01, 2010 1:39 am

driton shkruajti:
Ju kisha lute forumit per nje permisim te vogel, se aty ku shkruan te foto galeria Mulla Idriz Gjilani, eshte ber nje gabim se ne ate foto eshte Idriz Seferi e jo Mulla Idriz Gjilani, qe nuk e posedoni mundem te jua DERGOJ FOTON E mULLA iDRIZ gJILANIT...RESPEKT
NGA dRITONI

Driton pershendetje dhe mire se na vjen ne forum.

Flm shume per kete korigjim presim te nai dergosh imazhin e Mulla Idriz Gjilanit me deshiren me te madhe do ta permiresojme ate gabim qe na ka ikur pa dashje .

Kerkoj ndjese edhe njehere

Rrespekte nga Drini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeSat May 01, 2010 1:52 am

Driton e permiresova at gabim por nese ke ndonje imazh me te mire te Mulla Ibriz Gjilanit na e dergo ose publikoje ne forum.

Rrespekte/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
driton
Anëtarë
AnëtarëNumri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Faleminders   Galeria Kombetare Icon_minitimeSat May 01, 2010 11:42 pm

Faleminderes per mirekuptimin tuaj, per korigjimin e fotos se Mulla Idriz Gjilanit, une provova ti dergoj disa foto te Mulla Idriz Gjilanit po thjesht spo di se si tjua dergoj
me respekt flm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeSat May 01, 2010 11:49 pm

Driton ja nje tutorial per te postuar foto ne forumeJu keshillojme qe te na percillni hap-pas-hapi .

1) Futemi ne forumin qe deshirojme te postojme foton dhe rubriken perkatese.

2) Hapim faqen www.imageshack.us ne te cilen do ta bejme upload ( dmth do ta fusim mbrenda foton )

3) Ne kete faqe shifet nje buton ku shkruan Browse

4) Klikojme ne butonin browse dhe e marim foton ne vendin qe e kemi ( psh te my pictures ).

5) Klikojme open

6) Pastaj klikojme ne butonin host it!

7) Pas pak do te na hapet nje faqe ku kemi shume linqe ( lidhje ) dhe ne e kopjome ate te fundit ( ku anash saj shkruan : Direct link to image )

Cool E marim ate adrese dhe bejme copy dhe shkojme te rubrika ku deshirojme ta postojme foton

9) Klikojme ne kete buton qe gjendet ne forum
Ja foto:

Galeria Kombetare 123ai

10) Pasi te na hapet nje tabele komunikimi ne e bejme paste ate adresen qe e kemi kopjuar me heret dhe tani vetem te mbete te klikosh "Dergo nje teme te re" dhe foto juaj do te jete ne forumin qe ju deshironi


Nese nuk ke dicka te qarte urdhero do te ndihmojme.

Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
driton
Anëtarë
AnëtarëNumri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Foto Mulla Idriz Gjilani   Galeria Kombetare Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:00 am

Galeria Kombetare Edyta122Galeria Kombetare Edytafinale1
Galeria Kombetare Etreta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca


Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:46 am

Formati u rregullua Driton Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://depca.albanianforum.net
Sponsored content

Galeria Kombetare Empty
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Galeria Kombetare Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Galeria Kombetare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Për çfarë shërben Galeria Kombëtare?
» Çeshtja kombëtare, Kongresi i Drejtshkrimit dhe përgjegjësia kombëtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Galeria Kombëtare-
Kërce tek: