Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Luan me te njejtin numer ne lotari 11 here, fiton 1.1 milione dollare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Luan me te njejtin numer ne lotari 11 here, fiton 1.1 milione dollare   Tue Aug 25, 2009 1:28 pm

Një person nga Virxhinia, SHBA, kohët e fundit ka fituar 1.1 milionë dollarë në lotari, një ndër 5 çmimet e para më të larta. Burri nga Hampton fitoi në “Virginia Lottery” në disa raste të ndryshme nga 100 mijë dollarë. Por 1.1 milionë dollarët i fitoi pasi luajti me të njëjtët numra 11 herë radhazi. Secila biletë ishte fituese. Autoritetet e lotarisë nuk e kanë identifikuar këtë njeri, por ai duhet të paraqitet të marrë ato që ka fituar ditën e martë pasdite në qendrën e lotarive në Hampton. Shumë gazetarë po presin që ta intervistojnë dhe të dinë më shumë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Luan me te njejtin numer ne lotari 11 here, fiton 1.1 milione dollare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: