Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prifti shqiptar, fituesi i 147 milionë eurove!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Prifti shqiptar, fituesi i 147 milionë eurove!   Tue Aug 25, 2009 1:56 pmFituesi i Superenalottos italiane, pak ditë më parë, mendohet të jetë një prift shqiptar në Itali. Don Klaudio Hitaj, është njeriu që ka zbrazur “xhepat” e Italisë dhe Evropës, por deri tani, akoma nuk është konfirmuar pasi, duket se prifti shqiptar nuk po del në publik. Janë plot 147 milionë euro. Prifti shqiptar që jeton në qytetin e vogël Banjato, kërkon një çati të re për Kishën. Sipas medieve Don Claudio Hitaj, është 37 vjeçar dhe kishte mbërritur me anije, si emigrant në vitin 1991. Dikur ateist, por me diplomë juridiku, Klaudio Hitaj, u shndërrua në një prift të devotshëm. Tashmë kanë lindur edhe debatet, nëse mundet një prift të luajë me “lojërat e fatit”. Priftërinjtë e tjerë thonë se nuk ka asgjë të keqe. Ndërkaq, në dyqanin ku është shitur bileta me fat, të gjithë shkojnë e bëjnë vizitë sikur të ishte një vend i shenjtë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Prifti shqiptar, fituesi i 147 milionë eurove!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A po vjen kryeministri 5-të shqiptar në Ballkan?
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Ermira Babamusta:Fenomeni Shqiptar Deba çmend Gjermaninë me këngën dhe videklipin e ri “Lollipop”
» Sukseset e fëmijëve shqiptar:DSDS Kids: Besnik singt "Someone Like You" von Adele
» Vangjush Ziko: Serenata korçare, e njohur dhe e panjohur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: