Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Polifest: Dafina fiton çmimin e publikut

  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  gOca_otr
  Anëtarë
  Anëtarë


  Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
  Pikë Pikë : 65
  Rrespekte Rrespekte : 0
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

  MesazhTitulli: Polifest: Dafina fiton çmimin e publikut   Tue Sep 22, 2009 12:31 pm

  Juria profesionale vendin e parë i dha Lorit, atë të dytin Ergin Ibrahimit, kurse vendin e tretë e ndanë dy këngë: e Dafina Zeqirit dhe ajo e duetit Alim Dauti e Elvana Sadriu.

  Këngëtarja më në trend, Dafina Zeqiri, ka fituar çmimin e publikut.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit
   
  Polifest: Dafina fiton çmimin e publikut
  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Qendra Kulturore Shqiptare në Shtutgard u riaktivizua me kryesinë e re

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Muzik-
  Kërce tek: