Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sneijder kalon tek Inter për 16 milionë euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Sneijder kalon tek Inter për 16 milionë euro   Thu Aug 27, 2009 8:56 pmMesfushori holandez i Real Madrid, Wesley Sneijder ka pranuar që të shkojë tek Inter Milano ku është transferuar për 16 milionë euro dhe do të nënshkruajë një kontratë për 5 vjet, bëri të ditur radio madrilene Onda Cero, sipas agjencisë AFP. Mesfushori ofensiv holandez, 25 vjeç, që ka luajtur për 2 vjet tek Real, ishte nën presion të fortë për të pranuar ofertën e Inter, ndërkohë që ai kërkonte të qëndronte në Madrid. Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, shpenzoi më shumë se 250 milionë euro këtë verë për të marrë lojtarët e rinj. Sipas radios Onda Cero, Sneijder do të marrë 4 milionë euro në vit tek Inter, kundrejt 3,5 milionë që merrte tek Real.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Sneijder kalon tek Inter për 16 milionë euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Futboll-
Kërce tek: