Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson dëshiron Barcelonën në finalen e LK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
gOca_otr

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Ferguson dëshiron Barcelonën në finalen e LK   Mon Sep 14, 2009 10:07 pm

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, do të dëshironte ta shlyejë nga mendja humbjen në finalen e Ligës së Kampionëve në sezonin e kaluar, ndaj Barcelonës, dhe kërkon të përballet edhe njëherë me klubin spanjoll.
Nesër fillon sezoni i ri i Ligës së Kampionëve me Manchester United që do të udhëtojë te ekipi turk Besiktas.

Në prag të fillimit të garës evropiane, Ferguson tashmë ka përcaktuar qëllimin e tij, të jetë pjesë e finales në pranverën e ardhshme në Santiago Bernabeu dhe do të dëshironte ta ketë përballë edhe një herë Barcelonën.

“Do të më pëlqente të kem rastin të korrigjoj situatën me Barcelonën. Absolutisht. Do të më pëlqente t’i kem ata në finale”, ka thënë Ferguson për Daily Star.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson dëshiron Barcelonën në finalen e LK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Futboll-
Kërce tek: