Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: United tregoi forcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
gOca_otr

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Ferguson: United tregoi forcën   Tue Sep 22, 2009 12:36 pm

Trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka thënë se fuqia që ka ekipi i tij ishte vendimtare në fitoren kundër rivalit të qytetit, Manchester City.
“Humbëm së paku tre gola. Ka mundur të jetë një turpërim- mundëm të fitojmë 6-0 ose 7-0”.

“Megjithatë, në fund e fituam njërin nga derbit më të bukur të qytetit të Mançesterit. Ne e kemi një fqinj dhe nganjëherë fqinjët janë të zhurmshëm, por ne e treguan fuqinë dhe vazhduam të jetojmë”,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson: United tregoi forcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Futboll-
Kërce tek: