Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dokumentar kushtuar Adem Jasharit nga TV Al Jezeira

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Dokumentar kushtuar Adem Jasharit nga TV Al Jezeira   Thu Aug 27, 2009 1:49 am

Pjesa e parëPjesa e dytëPjesa e tretëPjesa e katërtPjesa e pestë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Dokumentar kushtuar Adem Jasharit nga TV Al Jezeira
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Adem Jashari, Hero i Kombit
» Mospërkujdesje për bustin e Adem Jasharit në Tiranë
» Berisha, një foto me Adem Jasharin në 1992 (Foto)
» Simbad Marinari:Meditim per Adem Jasharin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: