Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Facebook molle sherri per nje cift ne Britani

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Facebook molle sherri per nje cift ne Britani   Tue Aug 25, 2009 1:43 pm

  Një bashkëshort xheloz në Britaninë e Madhe u tërbua kur pa se në adresën e internetit “Facebook”, gruaja e tij shkruante se ishte beqare, dhe jo e martuar.
  Ai është arrestuar dhe pritet të dënohet. Ata po kalonin një periudhë ndarjeje, dhe rezultati ishte divorci. 41-vjeçari, Edward Richardson, u zemërua keq kur pa se gruaja 26-vjeçare shkruante në “Facebook” se ishte e lirë.
  Tërbimi i momentit është i rrezikshëm, pasi ai shkoi menjëherë në shtëpinë ku rrinte për ta sulmuar.
  Kjo është ngjarja e dytë e këtij lloji në Britaninë e Madhe brenda një viti.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Facebook molle sherri per nje cift ne Britani
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Kuriozitete-
  Kërce tek: