Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Thyen shtëpinë e huaj për të pastruar rrobat

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Thyen shtëpinë e huaj për të pastruar rrobat   Tue Aug 25, 2009 1:38 pm

  Një plaçkitës nga shteti federal amerikan i Kansasit është dëshmuar si një njeri shumë i pastër, por edhe si ikës i mirë.
  Policia nga qyteti Wichita thonë se mashkulli ka hyrë me dhunë në një shtëpi, të premten në mbrëmje, për të pastruar rrobat e tij, por ka ikur vetëm në brekë, derisa pantallonat i ka lënë në lavatriçe.

  Sipas rikonstruktimit të mëvonshëm të ngjarjes, gruaja është kthyer në shtëpi dhe ka gjetur lavatriçen e saj në bodrum në gjendje të parregullt dhe më pas është ngjitur në kat për të thirrur burrin e saj.

  Duket se, plaçkitësi vetëm ka dashur të pastrojë rrobat e tij.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Thyen shtëpinë e huaj për të pastruar rrobat
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Vetëvendosje: Ja si “Zajednica” thyen territorin e Kosovës (Foto)

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Kuriozitete-
  Kërce tek: