Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!   Tue Aug 25, 2009 1:38 pm

Të ftohtit të padurueshëm i ka ardhur fundi. Pas paralajmërimeve të shumta këtë vjeshtë në treg do të dalë xhaketa e parë me ngrohës të integruar me bateri, produkt i kompanisë s.Oliver.
Në muajin tetor të këtij viti do të paraqitet xhaketa e parë e kompanisë gjermane të modës s.Oliver, e cila në ditët e ftohta me ndihmë të ngrohësve të integruar, pronarëve të vet do t’u ofrojë ngrohtësi në mes 28 e 38 shkallë celsius.

Në ofertë do të jenë dy lloje, për femra dhe meshkuj.

Ngrohësit në formë të pllakës janë të qepur në pjesën e përparme të xhaketës nga ana e djathtë dhe e majtë dhe në pjesën e poshtme e të sipërme të shpinës. Në xhepin e brendshëm gjendet mekanizmi me të cilin me anë të shtypjes më gisht rregullohet temperatura.

Pos lartësisë së temperaturës, pronari mund të përcaktojë kohëzgjatjen e intervalit të ngrohjes, e cila sillet prej shtatë deri në 120 minuta.

Bateria në xhaketë zgjat për shfrytëzim maksimal prej dy deri në tri orë, derisa blerësit me xhaketë do të marrin edhe mbushësin për bateri.

Modeli i femrave do të kushtojë gati 300 euro, derisa ai për meshkuj do të duhej të kushtonte disa centë më pak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: