Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30

ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

Share | 

Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
    AutoriMesazh
    Admin Depca
    Administrator
    Administrator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
    Pikë Pikë : 621
    Rrespekte Rrespekte : 30
    i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
    Vendndodhja Vendndodhja : M
    Hobi Hobi : Explorimi
    Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!   Tue Aug 25, 2009 1:38 pm

Të ftohtit të padurueshëm i ka ardhur fundi. Pas paralajmërimeve të shumta këtë vjeshtë në treg do të dalë xhaketa e parë me ngrohës të integruar me bateri, produkt i kompanisë s.Oliver.
    Në muajin tetor të këtij viti do të paraqitet xhaketa e parë e kompanisë gjermane të modës s.Oliver, e cila në ditët e ftohta me ndihmë të ngrohësve të integruar, pronarëve të vet do t’u ofrojë ngrohtësi në mes 28 e 38 shkallë celsius.

Në ofertë do të jenë dy lloje, për femra dhe meshkuj.

Ngrohësit në formë të pllakës janë të qepur në pjesën e përparme të xhaketës nga ana e djathtë dhe e majtë dhe në pjesën e poshtme e të sipërme të shpinës. Në xhepin e brendshëm gjendet mekanizmi me të cilin me anë të shtypjes më gisht rregullohet temperatura.

Pos lartësisë së temperaturës, pronari mund të përcaktojë kohëzgjatjen e intervalit të ngrohjes, e cila sillet prej shtatë deri në 120 minuta.

Bateria në xhaketë zgjat për shfrytëzim maksimal prej dy deri në tri orë, derisa blerësit me xhaketë do të marrin edhe mbushësin për bateri.

Modeli i femrave do të kushtojë gati 300 euro, derisa ai për meshkuj do të duhej të kushtonte disa centë më pak.
    Mbrapsht në krye Shko poshtë
    Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net

Xhaketa e cila ngrohe me te verrtete!
    Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
    Faqja 1 e 1
     Similar topics
    -
    » Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
    Forumi Depca :: Kuriozitete-
    Kërce tek: