Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pasagjeri humbet në aeroport për një javë rresht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Pasagjeri humbet në aeroport për një javë rresht   Tue Aug 25, 2009 1:32 pm

Një udhëtar i hutuar grek ka arritur të humb në një aeroport të vogël lokal në Gjermani, për një javë rresht.

Christianos Kaklamanis, 38-vjeçar, i cili është raportuar si i humbur në shtetin e tij, brodhi nëpër aeroportin e Hannoverit në Gjermani për shtatë ditë rresht para se një agjente udhëtimesh ta vërente atë dhe të lajmëronte policinë.

Zyrtarët e aeroportit, të cilët kanë nisur hulumtimin se si një udhëtar mund “të humb” në aeroport për një javë, kontaktuan familjen e tij dhe e dërguan atë prapa në Athinë.

Agjentja e udhëtimeve Sabine Berger e cila vuri re mashkullin tha: "E pashë atë disa herë dhe fillimisht mendova se ai po udhëtonte shpesh”.

"Por shumë shpejt e kuptova se diçka nuk ishte në rregull dhe thashë më mirë të lajmërojë policinë për çdo rast. Nuk mund ta besoja kur e mora vesh se çfarë i kishte ndodhur. Por më vjen mirë që më në fund shkoi në shtëpi të vet", përfundoi ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Pasagjeri humbet në aeroport për një javë rresht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: