Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Ndihmoni njeri tjetrin

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Ndihmoni njeri tjetrin   Tue Aug 25, 2009 12:03 pm

  Në këtë rubrikë mund t'i drejtoheni njëri-tjetrit për ndihmë, kërkesa dhe çdo gjë tjetër që ju e shihni të arsyeshme.

  Mos nguroni të pyesni dhe të kërkoni ndihmë nga stafi dhe anëtaret tjerë të forumit për cdo gjë qe keni nevojë.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Ndihmoni njeri tjetrin
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Ndihmoni Njëri Tjetrin-
  Kërce tek: