Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: 23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik   Tue Aug 25, 2009 1:25 pm

23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatikBULLGARI - Policia u njoftua menjehere ne Bullgari kur nje perleshje masive shpertheu mes 23 vajzave adoleshente per nje djale simpatik. Vajzat, mes moshes 15 dhe 18 vjec, perdoren doreza prej hekuri, zinxhire dhe shishe birre per te luftuar per studentin, emri i te cilit nuk eshte zbuluar. Vajzat nga kryeqyteti i Bullgarise, Sofia, e kishin paramenduar te luftonin dhe lane shkollen per t'u takuar ne nje fushe loje ne distriktin Gorublyane te qytetit. Disa vajza u lenduan dhe me qindra kalimtare deshmuan per incidentin. Por alarmi erdhi kur babai i njeres prej vajzave te lenduara njoftoi policine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: