Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hekuran & Blinera Krasniqi - Mos e le per pak

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Hekuran & Blinera Krasniqi - Mos e le per pak   Tue Aug 25, 2009 12:48 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Hekuran & Blinera Krasniqi - Mos e le per pak
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi: Shpërnguljet e shqiptarëve në këngët tona popullore
» Intervistë-Ekskluzive "Kafe Muhamet" me këngëtaren Muhabere Krasniqi
» Mark Krasniqi u përgjigjet Qosjes, Demaçit, N.Gjeloshit e K.Krasniqit
» Ekskluzive: Intervistë me Këngëtarin, kompozitorin, Poetin dhe Publicistin, Demir Krasniqi
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Video Hite Shqiptare-
Kërce tek: