Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuriozite.!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
gOca_otr

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Kuriozite.!!!   Tue Aug 25, 2009 12:46 pm

Femija amerikam Michael Kimi nga Pensakola e Florides,eshte me inteligjenti ne rruzullin tokesor.Si 6 vjeçar mbaroi shkollimin e larte.Dhe si 10 vjeçar mbrojti tezen e doktoratures.(LUM KY).


Sa vjet i ka peshku mund te llogaritet duke ia numeruar unazat ne verezat e tij njesoj siç percaktohet vjetersia e drurit sipas rratheve qe gjenden branda trungut.


Per nga rezervat e kromit,shqiperia renditet ne vend te pare ne bote.Ku mund te permendim ate te Burrelit(ku prinderit e mi kane punuar mbi 25 vjet) dhe ate te Elbasanit.


Humnera me e njohur ne bote eshte "Jean Brener",ne Pirenej me thellesi 1.535 m.


Vali i ullirit,eshte nje lubrifikant(pastrues) i shkelqyer i zemres dhe i arterieve.


Njerezit qe pijne me shume çaj se kafe,jane me te mbrojtur nga disa lloje kanceresh,si ai i melçise,zorres e stomakut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kuriozite.!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: