Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Plakat e cartme tu e humb kohen para iftarit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

MesazhTitulli: Plakat e cartme tu e humb kohen para iftarit   Wed Aug 10, 2011 12:58 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Plakat e cartme tu e humb kohen para iftarit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtë
» A janë këta vrasësit e policit Shemsi Gashi? (Foto)
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Kronologjia e ngjarjeve që nga vitet 600 para Krishtit deri më sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur të ndiqet miza në primje, cili i arritjes nuk është fort i lavdueshëm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Çudira Shqiptare Dhe Të Huaja-
Kërce tek: