Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish   Fri May 06, 2011 11:30 pm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Djaloshi musliman i cili e hutoi priftin e krishter richard burnish
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Si dëshmonte për UÇK-në komandant Drini, i cili do të vritej pas luftës (video)
» Një shqiptar gjendet në një thes bërllogu në një mal të Gjenevës i lidhur dhe i masakruar. Ai luftonte me jetë dhe vdekjen ?!
» Si dhe pse u bëra i krishter

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Feja Islame-
Kërce tek: