Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Dea
  Anëtarë
  Anëtarë
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
  Pikë Pikë : 36
  Rrespekte Rrespekte : 9
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 18/09/2009

  MesazhTitulli: Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE    Sat Mar 05, 2011 1:10 pm

  TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE Jürgen Todenhöfer

  Jürgen Todenhöfer, politikan, autor, jurist dhe menagjer në Gjermani, flet mbi Botën Islame dhe atë Perëndimore-Amerikane, ku shumë qartë citon se TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE, ka vizituar shumë shtete Islame, dhe cek shumë qartë gjërat siq janë, ky njeri ka tronditur tërë Gjermaninë

  Pjesa e pare;


  Pjesa e dyte;


  Pjesa e trete;
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit
   
  Jürgen Todenhöfer TERRORISTET E VERTETE JANE BOTA PERENDIMORE
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisë apo manipulim antishqiptar?

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Feja Islame-
  Kërce tek: