Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

MesazhTitulli: Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.   Sun Nov 07, 2010 2:03 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gresa
Anëtarë
Anëtarë


Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Pikë Pikë : 7
Rrespekte Rrespekte : 5
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 08/11/2010

MesazhTitulli: Re: Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.   Mon Nov 08, 2010 3:19 am

dhashte Zoti e eshte keshtu si thone ishallla nuk e kan vetem per karrige kete nisme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Subjekti i ri politik: Lista për Shqipërinë Natyrale.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Pse Shqipëri Natyrale e jo Shqipëri Etnike?
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (I)
» Politika e Beogradit sulmon Shqipërinë përmes mercenareve islamiko-shqiptarë!
» “Alo” me Shqipërinë e jo me Serbinë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Çështja kombëtare-
Kërce tek: