Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar   Thu May 13, 2010 6:39 pm

Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar të mos bjerë nga kati i tetë, ku kishte dhe apartamentin e tij. Veshët kishin ngecur në hekurat e dritares ndërsa i tërë trupi i fëmijës ishte varur poshtë.
Skena tronditëse që ndodhi në Yichang të provincës Hubei të Kinë është ndjekur nga poshtë nga qindra kalimtarë të cilët janë terrorizuar nga skena tronditese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Veshët kanë shpëtuar një vogelush 6 vjeçar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dobruna: Tërmkolli po flet e po shkreton por unë e kam shpëtuar Blerim Kuçin!
» Demir Krasniqi: Shpërnguljet e shqiptarëve në këngët tona popullore
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrëfimi i mbesës së Konicës: Pakti i Enverit që shpëtoi familjen
» Koço Danaj trondit Ballkanin: Maqedonia të shpërbëhet, Greqia, Serbia dhe Mali i Zi të lëshojnë trojet shqiptare të grabitura në 1913
» Një 16 vjeçare bëhet nënë në minutat e para të 2015'ës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Kuriozitete-
Kërce tek: