Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: 3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur   Sun Oct 11, 2009 7:25 pm

3D Driving-School (Super Auto-école 3D) ofron mundësinë për ju te ushtroni aftësinë tuaj të vozitjes në vende të ndryshme. Gjatë një autostradë të madhe vende të ndryshme europiane janë të lidhur:

Qytet i vogël Gobesdorf për të praktikuar aftësitë lëvizëse themelore hap pas hapi.
Simulimi i Berlinit. Situata të ndryshme do të jenë të përziera dhe duhet të zgjidhni ne trafik me nje dendesi te madhe

Londër - vozitje në anen e majtë. Navigo makinën tuaj duke përdorur rregulla të veçanta sinjalizuese dhe veshtroni shenja të ndryshme të trafikut
Ri "trajnimin vozitjes mbrojtese" në Paris dhe Amsterdam
Një terren praktikë për të mësuar aftësitë bazë vozitjes.


Shkarko këtu:
Rapidshare:

http://rs166.rapidshare.com/files/116720904/Virtual_Drive_School.rar
Ose
Hotfile:

http://hotfile.com/dl/11672237/24f761d/Virtual_Drive_School.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
3D Shkolla e Vozitjes Virtuale (90.6Mb) -Mesohu live te vozitesh edhe nese ske vetur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Jahë Sadrija: Historiku i shkollës fillore ”Ganimete Tërbeshi” në Ponoshec
» Rihapet shkolla shqipe në Stuttgart
» Engjëll Koliqi: Takimet e Dom Mikelit në Stubëll, por rikthehen te fama dhe vlerat e pashlyeshme historike
» PS: Policia po dhunon komisionerët tanë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Tema Të Lira-
Kërce tek: