Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuizi me mbiemra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Kuizi me mbiemra   Wed Sep 30, 2009 12:40 am

Me siguri e keni të njohur këtë lojë anëtari sipër jep një mbiemër ndërsa ti duhet tia qëllosh emrin dhe ta lësh një mbiemër tjetër më poshtë për anëtarin ne vijim.

P.sh. Stallone

Anëtari në vijim duhet ta qëllojë emrin pra

Sylverster Stallone

Dhe lere një mbiemër më poshtë p.sh

................ Spears

Gjej emrin e Spears dhe shkruaj të plotë emrin dhe mbiemrin dhe lere një mbiemër në vazhdim.

Shpresoj se isha i qartë argëtim të kendshëm....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Kuizi me mbiemra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Argëtim Dhe Zbavitje-
Kërce tek: