Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Gjeje drejtimin e Qabes ne net nese nuk e ke ditur sakt

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Gjeje drejtimin e Qabes ne net nese nuk e ke ditur sakt   Tue Sep 29, 2009 2:12 am


  Nje lehtesim per ta gjet drejtimin kah Qabja.

  Kjo eshte nje faqe ku mund te gjeni se si mund te orientoheni nga shtepia juaj ne drejtim te Qabes.
  Kjo i hyn ne pune me shum atyre qe jane jasht vendlindjes e qe nuk kan afer xhami per tu falur por e falin ne shtepi namazin.

  Sqarim:
  Eshte shume lehte te punohet
  vetem jepni separi adresen(rrugen)pa numer,
  pastaj qytetin,
  kodin postar te qytetit,
  si dhe shtetin

  linku: http://www.qiblalocator.com/
  Razz
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Gjeje drejtimin e Qabes ne net nese nuk e ke ditur sakt
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Ora e dashurisë

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Feja Islame-
  Kërce tek: