Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Urime e gezofshim emrin e ri

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Dea
  Anëtarë
  Anëtarë
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
  Pikë Pikë : 36
  Rrespekte Rrespekte : 9
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 18/09/2009

  MesazhTitulli: Urime e gezofshim emrin e ri   Tue Sep 22, 2009 11:59 pm

  Urime drini emri i ri dhe gjithe forumisteve shum pom pelqen suksese lol!
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Re: Urime e gezofshim emrin e ri   Wed Sep 23, 2009 4:37 pm

  flm Urime
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Urime e gezofshim emrin e ri
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Tema Të Lira-
  Kërce tek: