Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Ballack: United i vetmi kërcënim për titull

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  gOca_otr
  Anëtarë
  Anëtarë
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
  Pikë Pikë : 65
  Rrespekte Rrespekte : 0
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

  MesazhTitulli: Ballack: United i vetmi kërcënim për titull   Tue Sep 22, 2009 12:38 pm

  Mesfushori i Chelseat, Michael Ballack, e llogarit Manchester United si të vetmin kërcënim për titull.
  “Duket sikur një garë në mes dy kuajve, por ne nuk e nënçmojmë askënd. City po ashtu ja ka dalë mirë deri tash”, ka thënë Ballack.

  “Tottenham, Arsenal dhe Liverpool që të gjitha kanë sukses në një kohë të sezonit. Por United ka shumë vite të mira prapa dhe me Ligën e Kampionëve dhe me tri tituj të Ligës Premier të fituar, që do t’u japë atyre shumë vetëbesim”.

  “Kjo iu ndihmon atyre në ndeshje të vështira si ajo që patë kundër Manchester Cityt dhe ata gjithmonë rikthehen, ata gjithmonë besojnë se mund të shënojnë në minutën e fundit”, ka shtuar gjermani.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit
   
  Ballack: United i vetmi kërcënim për titull
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Lili Bimi: Poezi: Titull "Lule e vetmuar"

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Futboll-
  Kërce tek: