Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Si ta fshijm MSN e vjeter te Windows XP

  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: Si ta fshijm MSN e vjeter te Windows XP   Tue Aug 25, 2009 12:34 pm

  Shkojm START-RUN-EDHE E SHENONI
  RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove dhe ok .
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  Si ta fshijm MSN e vjeter te Windows XP
  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Janjeva qytet i harruar

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Informatik Dhe Internet-
  Kërce tek: