Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Po qe se.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Angela
Anëtarë
Anëtarë
Angela

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
Pikë Pikë : 24
Rrespekte Rrespekte : 3
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Hobi Hobi : Te shumte

MesazhTitulli: Po qe se.....   Tue Sep 15, 2009 2:43 pm

Po qe se dot egzistonte mundsia qe jeta do te ofronte cfare te deshiroje ti, cka do te kerkoje? (Merje)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dea
Anëtarë
Anëtarë
Dea

Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Pikë Pikë : 36
Rrespekte Rrespekte : 9
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 18/09/2009

MesazhTitulli: Re: Po qe se.....   Fri Sep 18, 2009 2:45 pm

Angela shkruajti:
Po qe se dot egzistonte mundsia qe jeta do te ofronte cfare te deshiroje ti, cka do te kerkoje? (Merje)

pershendetje dhe mire se ju gjeta s di valla shumcka kisha kerku aq shume kam sa nuk munde te them asnjehaaaaaaa....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Re: Po qe se.....   Fri Sep 18, 2009 2:51 pm

Dea shkruajti:
Angela shkruajti:
Po qe se dot egzistonte mundsia qe jeta do te ofronte cfare te deshiroje ti, cka do te kerkoje? (Merje)

pershendetje dhe mire se ju gjeta s di valla shumcka kisha kerku aq shume kam sa nuk munde te them asnjehaaaaaaa....

Mire se erdhe Dea .
Une do ti kerkoja jetes nese me ofrojet nje gje e tille gjithqka qe me mungon per kete dhe jeten tjeter haha .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Po qe se.....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Po qe se.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Temat Shoqërore-
Kërce tek: