Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   10 gjerat e rrezikshme ne internet

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  Admin Depca
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
  Pikë Pikë : 621
  Rrespekte Rrespekte : 30
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : M
  Hobi Hobi : Explorimi
  Humori Humori : Brenda normales

  MesazhTitulli: 10 gjerat e rrezikshme ne internet   Tue Aug 25, 2009 12:31 pm  1. Hapja e mesazheve te pranuara nga imellet te panjohura
  2. Instalimi I programeve te pautorizuara
  3. Ndalja e punes se mjeteve te sigurise(Firewallet , antiviruseve)
  4. Hapja e HTML apo edhe gjerave te tjera te ardhrua nga te panjohurit
  5. Shfletimi I webfaqeve te ndyra si ato porno dhe ato te ngjajshme me to
  6. Dhenja e passwordave, numrave te sigurise se kartave tuaja apo ndonje gje e rendesishme njerezve te panjohur
  7. Shfletimi I webfaqeve te panjohura
  8. Shkarkimi I fajlleve te panjohura
  9. Vjedhjave e sigurise se webfaqeve dhe regjistrimi ne webfaqe te pasigurta
  10. Folja ne chate te ndryshme me njerez te panjohur
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
   
  10 gjerat e rrezikshme ne internet
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Informatik Dhe Internet-
  Kërce tek: