Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri   Mon Sep 14, 2009 10:11 pm

Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrid Gjoni, thotë se ende nuk është gati për të filluar një dashuri të re.
Në një intervistë dhënë për “Shekulli”, e pyetur nëse ka ndonjë të re nga jeta e saj romantike, duke llogaritur angazhimet e mëdha, Ingridi është përgjigjur: “Jo, akoma nuk jam gati”.

Por me gjithë angazhimet nëpër shumë koncerte anekënd Shqipërisë dhe jashtë, Ingridi nuk e konsideron veten këngëtare të pasur.

“Pas kaq shumë koncerteve, impakti i parë duket kush e di se çfarë, por nuk është ashtu. Jetoj mirë. Jetoj me kushtet e një njeriu që i ka arritur standardet maksimale, por jo për ta quajtur veten të pasur. Një njeri që i ka të gjithë kushtet për ta kaluar jetën mirë, kaq”, thotë këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Muzik-
Kërce tek: