Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hekuran K. Me bashkpunim te ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Hekuran K. Me bashkpunim te ri   Mon Sep 14, 2009 10:10 pm

Disa ditë pas lansimit të klipit “Gjithçka mbeti n'letër” në bashkëpunim me grupin Llegenda dhe Astrit Stafën, Hekuran Krasniqi vjen me bashkëpunim të ri.
Bëhet fjalë për klipin e këngës “Ndarje pa kuptim” që është realizuar në bashkëpunim me Albina Demakun.

Muzikën dhe orkestrimin e këngës i ka bërë vetë Hekurani, ndërsa tekstin e ka shkruar Granit Gashi.

Videoklipi është punuar nga produksioni VideArt nga Gjilani, ndërsa data 15 shtator është caktuar për premierën e spotit të ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hekuran K. Me bashkpunim te ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Muzik-
Kërce tek: