Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cannavaro nuk është i penduar që braktisi Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
gOca_otr

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: Cannavaro nuk është i penduar që braktisi Realin   Mon Sep 14, 2009 10:06 pm

Mbrojtësi i Juventusit, Fabio Cannavaro, thotë se nuk pendohet që braktisi Real Madridin këtë verë, sepse dëshiron të arrijë sukses në Itali.
“Real Madridi? Nuk kam asnjë nostalgji ose shqetësim. Kam mundur të pres deri pas zgjedhjes së presidentit dhe të bisedoj për kontratë të re, por pas ofertës së Juves nuk munda të hezitoj”.

“Kemi një grup të shkëlqyer këtu dhe dëshirojmë të fitojmë dhe të ofrojmë spektakël me kampionët tanë”, ka thënë Cannavaro..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cannavaro nuk është i penduar që braktisi Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Futboll-
Kërce tek: