Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 David Beckham kap për fyti lojtarin kundërshtar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gOca_otr
Anëtarë
Anëtarë
gOca_otr

Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Pikë Pikë : 65
Rrespekte Rrespekte : 0
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

MesazhTitulli: David Beckham kap për fyti lojtarin kundërshtar   Mon Sep 14, 2009 10:05 pm

Mesfushori anglez David Beckham do të përballet me edhe një dënim të dytë brenda vetëm një muaji, pasi ka kapur për qafe një lojtar kundërshtar para fundit të takimit në mes LA Galaxy dhe Dallas.
Anglezi, i cili morri karton të kuq për start të rrezikshëm në ndeshjen me Seattle Sounders, mund të përballet me një dënim tjetër, pasi ishte pjesë e incidentit, i cili ndodhi në fund të takimit kundër Dallas.

Bashkëlojtari i tij, London Donovan, po ashtu pritet të ndëshkohet, pasi është akuzuar për goditje të qëllimshme të një lojtari kundërshtar, që ka qenë edhe arsye për të gjithë incidentin.

Lojtari kundërshtar, Daniel Hernandez, më pas e ka goditur Donovan, pas të cilës ka reaguar Beckham, duke e kapur për fyti lojtarin e Dallas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
David Beckham kap për fyti lojtarin kundërshtar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Futboll-
Kërce tek: