Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Silva hap dyert për kalim në United

  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  gOca_otr
  Anëtarë
  Anëtarë
  avatar

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
  Pikë Pikë : 65
  Rrespekte Rrespekte : 0
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
  Vendndodhja Vendndodhja : Maqedoni

  MesazhTitulli: Silva hap dyert për kalim në United   Mon Sep 14, 2009 10:03 pm

  Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, raportohet se planifikon transferim në vlerën e 25 milionë funteve në janar për anësorin e Valencias, David Silva.
  Sipas News of the World, Ferguson besohet se ka bërë ofertë për spanjollin në javën e fundit të afatit kalimtar, por kjo nuk u realizua.

  Edhe pse kontrata e Silva në Mestalla skadon në vitin 2013, klubi spanjoll është i gatshëm ta shndërrojë atë në para, në përpjekje për ta lehtësuar krizën financiare.

  “Është e vërtetë se ka pasur një ofertë nga një klub i madh anglez. Nëse do të ishte vetëm çështje parash, atëherë do ta kisha pranuar lëvizjen. Gjërat mund të ndryshojnë në të ardhmen, por për momentin jam i lumtur në Valencia dhe nuk kam ndonjë motiv për t’u larguar”, ka thënë Silva.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit
   
  Silva hap dyert për kalim në United
  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Silva Ternava:EJA ...

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Futboll-
  Kërce tek: