Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

  Share | 
   

   Shpërthim bombe pranë bursës së Athinës dhe në Selanik

  Shko poshtë 
  AutoriMesazh
  kaltroshe
  Anëtarë
  Anëtarë
  avatar

  Zodiac : Capricorn Chinese zodiac : Snake
  Numri i postimeve Numri i postimeve : 56
  Pikë Pikë : 163
  Rrespekte Rrespekte : 1
  Ditëlindja : 02/01/1990
  i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 31/08/2009
  Mosha : 28
  Vendndodhja Vendndodhja : Macedonia
  Hobi Hobi : Student/Football
  Humori Humori : Kafeneja jonë

  MesazhTitulli: Shpërthim bombe pranë bursës së Athinës dhe në Selanik   Wed Sep 02, 2009 9:53 pm

  Në Greqi, policia e Athinës tha se një bombë e vendosur në një mikrobuz shkaktoi dëme të mëdha tek bursa e kryeqytetit dhe objekte të tjera në atë zonë.

  Një bombë tjetër e aktivizuar po sot në mëngjes shkaktoi dëme të vogla në një ndërtesë qeveritare në qytetin verior të Selanikut. Nuk ka njoftime për viktima.

  Shpërthimi në Athinë shkaktoi dëme në bursën e Athinës dhe në godinat aty pranë si dhe shkatërroi disa makina të parkuara aty. Një kalimtar i rastit u plagos lehtë. Një telefonatë paralajmëruese në një gazetë të Athinës bëri që policia të bllokonte zonën para shpërthimit.

  Zyrtarët thanë se bursa e Athinës u hap sot dhe funksionoi normalisht. Zyrtarët qeveritarë dyshojnë se grupe të majta terroriste kryen shpërthimet, por deri tani askush nuk e ka marrë përgjegjësinë.
  Mbrapsht në krye Shko poshtë
  Shiko profilin e anëtarit http://www.kaltrina-alfosina.piczo.com
   
  Shpërthim bombe pranë bursës së Athinës dhe në Selanik
  Mbrapsht në krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Faruk TASHOLLI - NË SELANIK, TE SHTËPIA E HASAN PRISHTINËS

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
  Forumi Depca :: Shtypi i ditës-
  Kërce tek: