Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta scanojm Pc-ne pa SoftWare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
Admin Depca

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Si ta scanojm Pc-ne pa SoftWare   Tue Aug 25, 2009 12:26 pm

Si ta scanojm Pc-jen pa SoftWare

1) start / run / command
2) cd.. / enter / cd.. / enter
3) cd windows / enter / cd system32 / Enter
4) Setup

Verejtje : Nese ju shfaqet ku mesazh " Please Go To your COntrol Panel to install and configure system components . " Kjo nenkupton se sitemi juaj nuk eshte i ifektuar.


Nese File Setup.exe eshte i mbylur. Kjo nenkupton se sistemi eshte i infektuar .

Nese File Setup.exe eshte i hapur. Kjo nenkupton se sistemi eshte i paster.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
 
Si ta scanojm Pc-ne pa SoftWare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Informatik Dhe Internet-
Kërce tek: