Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marigona takohet me kryetarin e Prishtinës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ilirida
Anëtarë
Anëtarë
ilirida

Zodiac : Capricorn Chinese zodiac : Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Pikë Pikë : 110
Rrespekte Rrespekte : 3
Ditëlindja : 14/01/1973
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 25/08/2009
Mosha : 46
Vendndodhja Vendndodhja : ch-- bern--
Hobi Hobi : muzika
Humori Humori : prall me tupan

MesazhTitulli: Marigona takohet me kryetarin e Prishtinës   Mon Aug 31, 2009 10:35 pm

Marigona Dragusha, e cila përfaqësoi Kosovën në Miss Universe 2009, ku edhe u zgjodh shoqëruese e dytë e Miss Universe 2009, të hënën është pritur nga kryetari i komunës së Prishtinës, Isa Mustafa.
“Marigona Dragusha, ka arritur një nivel shumë të lartë të prezantimit, dhe në emër të komunës e përgëzoi për sukseset e saja në Miss Universe, duke i dëshiruar suksese në ndërtimin e karrierës së saj në të ardhmen”, tha kryetari Mustafa.

Ai vlerësoi lartë suksesin e Dragushes dhe e quajti atë ambasadore të bukurisë kosovare, dhe njëkohësisht i premtoi përkrahje bukuroshes, dhe me këtë rast ia dhuroi asaj simbolin e kryeqytetit- Hyjneshën në Fron.

Ndërkohë, Marigona falënderoi kryetarin e Prishtinës për pritjen dhe për përkrahjen, duke thënë se shpresonte që do të fitonte një çmim në spektaklin Miss Universe 2009.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Marigona takohet me kryetarin e Prishtinës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Tema Të Lira-
Kërce tek: