Forumi Depca
Mirë Se Vini Në Forumin Depca

Regjistrohu Do Ngelesh i Kenaqur

Admin Drini
Moderator Etno30
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Similar topics

Share | 
 

 Galeria Kombetare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Galeria Kombetare   Sun Aug 30, 2009 8:54 pm

Nuk ka dyshim se populli Shqiptar,
ka pasur shumë figura te ndritura kombëtare gjatë gjithë historisë së saj, në këtë teme pra
do të postojmë vetëm imazhe të figurave më të ndritura të kombit tonë.
Gjergj kastrioti SkenderbeuAli Pashe Tepelena


Ismajl QemajliAhmet Zogu


Isa BoletiniLuigj GurakuqiShban PolluzhaHasan PrishtinaAzem bejta & Shote Galica


Tahir meha


Avni RrustemiAhmet DeliaMehmed Delia


Mehmet GradicaMulla Idriz GjilaniAdem, dhe Hamez JashariAdem, Shaban dhe Hamez Jashari


Edituar për herë të fundit nga Drini në Thu May 13, 2010 2:06 am, edituar 20 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
Etno30
Anëtarë
Anëtarë
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 15
Pikë Pikë : 46
Rrespekte Rrespekte : 6
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : CH
Humori Humori : Stupcat

MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Mon Aug 31, 2009 1:51 am


Nexhat Agolli


Sul Hotla


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
driton
Anëtarë
Anëtarë


Numri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

MesazhTitulli: Pershendetje   Fri Apr 30, 2010 11:26 pm

Ju kisha lute forumit per nje permisim te vogel, se aty ku shkruan te foto galeria Mulla Idriz Gjilani, eshte ber nje gabim se ne ate foto eshte Idriz Seferi e jo Mulla Idriz Gjilani, qe nuk e posedoni mundem te jua DERGOJ FOTON E mULLA iDRIZ gJILANIT...RESPEKT
NGA dRITONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Sat May 01, 2010 1:39 am

driton shkruajti:
Ju kisha lute forumit per nje permisim te vogel, se aty ku shkruan te foto galeria Mulla Idriz Gjilani, eshte ber nje gabim se ne ate foto eshte Idriz Seferi e jo Mulla Idriz Gjilani, qe nuk e posedoni mundem te jua DERGOJ FOTON E mULLA iDRIZ gJILANIT...RESPEKT
NGA dRITONI

Driton pershendetje dhe mire se na vjen ne forum.

Flm shume per kete korigjim presim te nai dergosh imazhin e Mulla Idriz Gjilanit me deshiren me te madhe do ta permiresojme ate gabim qe na ka ikur pa dashje .

Kerkoj ndjese edhe njehere

Rrespekte nga Drini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Sat May 01, 2010 1:52 am

Driton e permiresova at gabim por nese ke ndonje imazh me te mire te Mulla Ibriz Gjilanit na e dergo ose publikoje ne forum.

Rrespekte/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
driton
Anëtarë
Anëtarë


Numri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

MesazhTitulli: Faleminders   Sat May 01, 2010 11:42 pm

Faleminderes per mirekuptimin tuaj, per korigjimin e fotos se Mulla Idriz Gjilanit, une provova ti dergoj disa foto te Mulla Idriz Gjilanit po thjesht spo di se si tjua dergoj
me respekt flm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Sat May 01, 2010 11:49 pm

Driton ja nje tutorial per te postuar foto ne forumeJu keshillojme qe te na percillni hap-pas-hapi .

1) Futemi ne forumin qe deshirojme te postojme foton dhe rubriken perkatese.

2) Hapim faqen www.imageshack.us ne te cilen do ta bejme upload ( dmth do ta fusim mbrenda foton )

3) Ne kete faqe shifet nje buton ku shkruan Browse

4) Klikojme ne butonin browse dhe e marim foton ne vendin qe e kemi ( psh te my pictures ).

5) Klikojme open

6) Pastaj klikojme ne butonin host it!

7) Pas pak do te na hapet nje faqe ku kemi shume linqe ( lidhje ) dhe ne e kopjome ate te fundit ( ku anash saj shkruan : Direct link to image )

Cool E marim ate adrese dhe bejme copy dhe shkojme te rubrika ku deshirojme ta postojme foton

9) Klikojme ne kete buton qe gjendet ne forum
Ja foto:10) Pasi te na hapet nje tabele komunikimi ne e bejme paste ate adresen qe e kemi kopjuar me heret dhe tani vetem te mbete te klikosh "Dergo nje teme te re" dhe foto juaj do te jete ne forumin qe ju deshironi


Nese nuk ke dicka te qarte urdhero do te ndihmojme.

Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
driton
Anëtarë
Anëtarë


Numri i postimeve Numri i postimeve : 7
Pikë Pikë : 17
Rrespekte Rrespekte : 2
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 30/04/2010
Vendndodhja Vendndodhja : Gjilan

MesazhTitulli: Foto Mulla Idriz Gjilani   Sun May 02, 2010 2:00 am


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin Depca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 218
Pikë Pikë : 621
Rrespekte Rrespekte : 30
i/e Regjistruar më i/e Regjistruar më : 24/08/2009
Vendndodhja Vendndodhja : M
Hobi Hobi : Explorimi
Humori Humori : Brenda normales

MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   Sun May 02, 2010 2:46 am

Formati u rregullua Driton Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://depca.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Galeria Kombetare   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Galeria Kombetare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramadan Emini:5 MAJI, DITA E DËSHMORËVE TË KOMBIT…

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Depca :: Galeria Kombëtare-
Kërce tek: